poniedziałek, 16 marca 2015

Przegląd pocztówkowy - marzec 2015 cz.1

Coraz mniej pocztówek znajduję w swojej skrzynce pocztowej.
I wcale nie jest to spowodowane tym, że to ja mało wysyłam.
Może nieco przystopowałam, ale miesięcznie wysyłam łącznie (PC, PU, swapy) ok 12-14 pocztówek. 
Odnoszę wrażenie, że to Poczta Polska ma jakiś problem. I niesamowicie mnie to denerwuje :( 

Też macie takie problemy ??? 


77. Rosja
Odebrana: 4.03.2015r
Dystans: 5,418 km78. Litwa
Odebrana: 11.03.2015r
Dystans: 475 km79. Niemcy
Odebrana: 12.03.2015r
Dystans: 807 km
8 komentarzy:

 1. Litwa - ojczyzna moich pradziadków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie od listopada pojawiły się problemy z dostarczaniem kartek. Większość pocztówek zza granicy do mnie nie doszła. Wcześniej były to sytuacje sporadyczne, ginęła mi 1 kartka na jakieś 7 miesięcy, przynajmniej z tych, które wiem, że miały do mnie przyjść, ale nawet na PC miałam sporą nadwyżkę otrzymanych, teraz nie mam żadnej i to od baaardzo długiego czasu :<
  Chyba w sortowni pojawił się jakiś wyżeracz pocztówek, albo kolekcjoner.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tego co się poorientowałam w internetach, w Warszawie bodajże w centrali robiono wielkie zmiany organizacyjne na skutek czego powstały zatory przesyłek. Moja współlokatorka dwa tygodnie czekała na list polecony priorytetowy, a ja jednego dnia dostałam ponad 20 pocztówek. Może i u Ciebie się odkorkuje :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwie pierwsze pocztówki całkiem ładne :) A co do poczty to do mnie przesyłki docierają 'stadami' . Długo nic, a potem przychodzi kilka. Może rzeczywiście coś się zablokowało.

  OdpowiedzUsuń
 5. kartka z Litwy to moja faworytka. :) Sama dostałam z PC tylko jedną pocztówkę z tego kraju, potem, odwiedzając Litwę, kilka kupiłam. Z PU też mam jedną.
  W zeszłym tygodniu u mnie w skrzynce posucha, w tym roku paczka i jedna kartka od Michaela ze Starring you. Ale mam nadzieję, że niedługo znów coś przyjdzie, moich kartek jest wiele w drodze.

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne kartki, słyszałam kilka opinie, że poczta ma jakieś opóźnienia ale u mnie codziennie pełno nowości w skrzynce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Litwa, Litwa, Litwa zdecydowanie wybieram tą kartkę! Jest wspaniała <3 Mam ją w ulubionych zapewne ;)
  Ja mam jedną pocztówkę z Litwy, która pochodzi z wymiany prywatnej.
  Co do pustek w skrzynce, to faktycznie ostatnio zbyt wiele się nie dzieje, ale w tym miesiącu zdecydowanie jest to moja wina, ponieważ umówiłam się na 3 swapy zagraniczne, na które czekam. Tak to otrzymuję jedynie kartki z PU zagraniczne w tym miesiącu, a reszta to Polska... Ooo i jeszcze otrzymałam kilka kopert od penpali ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pocztówki wspaniałe, też zakochałam się w tej z Litwy!
  Do mnie też coś ostatnio listonosz nie zagląda - może nie z pocztówkami, bo od jakiegoś czasu ze względów finansowych nieco przystopowałam z PC, ale piszę dużo listów. Ale znając życie w przyszłym tygodniu spadnie fala i nawet nie znajdę czasu, by to wszystko przejrzeć, o odpisaniu już nie mówiąc. ;P

  OdpowiedzUsuń